Horská chata 3 SKALKY | Ubytovanie v Slovenskom Raji

Horská chata 3 SKALKY | Ubytovanie v Slovenskom Raji

O chate

Turistika, nenáročné prechádzky, opekanie na ohni pod hviezdnou oblohou ale aj súkromné wellness so saunou a jacuzzi. Každý člen rodiny si príde na svoje.

Povinné polia sú označené *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Horská chata 3 SKALKY je vo vybranom období dostupná.

Cena začína na:

Vitajte u nás!

V našej novo zrekonštruovanej horskej chate Vám poskytneme plnohodnotné zázemie pre celú rodinu.. V chate nájdete plne vybavenú kuchyňu vrátane chladničky s mraziakom, indukčným sporákom, rúrou, mikrovlnkou a kávovarom na zrnkovú kávu. Samozrejmosťou je priestranný stôl s lavicami pre celú rodinu. Príjemnú atmosféru priestoru dotvára kachľová piecka ako stvorená pre dlhé zimné večery. Poteší aj novučká kúpeľňa so sprchou a toaletou, autentická fínska sauna či práčka pre dokonalý komfort.

Doprajte si pohodlie

Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť so sedačkou, TV a štýlovym sedením vo francúzskom okne spolu s malou knižnicou. V spálni nájdete veľkú manželskú posteľ spolu s komodou na odloženie osobných vecí. Súčasťou našej chaty je aj krytá, priestranná lodžia s vonkajším posedením, v lete aj s hojadcou sieťou. Na prvom poschodí nájdete podkrovnú spálňu s jednou manželskou posteľou, samostatným lôžkom a terasu ako stvorenú na pozorovanie hviezd. Vaše ratolesti sa potešia najmä hračkám a spoločenským hrám, pre tých najmenších máme pripravenú aj detskú postieľku.

A najmä cíťte sa ako doma

Pred vstupom do chaty Vám bude k dispozícii privátna jacuzzi kaďa s bublinkami, kombinovaným ohrevom a výhľadom na prírodu Slovenského raja. Relaxovať môžete aj na neďalekých lehátkach či vonkajšom posedení pri ohnisku. Samozrejmosťou je voňavé posteľné prádlo, deky, osušky, plachty do sauny a WiFi pripojenie v celej chate. Okrem tohto všetkého na vás čaká aj sladké prekvapenie na privítanie, aby ste sa cítili naozaj ako doma. Parkovanie počas pobytu je možné na parkovisku vzdialenom pár minút chôdze od chaty, od ktorého sa k nám dostanete po značenom turistickom chodníku.

Máte otázky?

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, tak sa nám ozvite! Dvere našej chaty sú otvorené pre všetkých dobrých ľudí.